www.cvonline.hu

RAKTÁROS

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 778442
lejárt

  Pályakezdők, diákok figyelem!

Megbízónk egy spanyol tulajdonban lévő multinacionális cégcsoport magyarországi vállalata. Tevékenységében minden tekintetben a víz kapja a főszerepet. A gyártás és a kereskedelem két fő divízióban összpontosul: az egyik uszodatechnikai termékekkel, a másik a vízkezelés teljes vertikumával és az öntözési technológiákkal foglalkozik.
Jelenleg szigetszentmiklósi telephelyükre SZEZONÁLIS (márciustól augusztusig tartó) munkaerőt keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Raktárosi teendők ellátása (nehéz fizikai munka nincs)
  • Megrendelések rögzítése, adminisztrálása, nyomon követése, vonalkódolás

Elvárások:

  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Fedhetetlen előélet

Előnyök:

  • Logisztikai ismeretek, raktározási tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Csomagolás/Árufeltöltés
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek

Egyéb információk:

  • Kizárólag azok jelentkezését várjuk aki:
  • 1. Szezonális munkát keres
  • 2. Szigetszentmiklóson vagy környékén él
  • Amennyiben magadra ismertél a leírásban, ne habozz, küld el a jelentkezésed még ma!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Pest