www.cvonline.hu

Raktáros

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.16.
Hirdetés azonosító: 761222
lejárt

Flex állások

Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Tevékenységünk bővítéséhez kölcsönzötti állományba keresünk  új kollégákat budapesti és gyáli telephelyeinkre az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Komissiózás
  • Bevételezés (áru tételes átvétele, számla egyeztetés)
  • Kimenő szállítmányok kezelése, adminisztráció és fizikai előkészítés
  • Anyagmozgatás magasemelésű targoncával

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • 3336-os vagy 3343-as targoncavezetői jogosítvány megléte ( új típusú jogosítvány esetén 3313 és 3324-es típusvizsga)
  • OKJ könnyűgépkezelői bizonyítvány megléte
  • Targonca vezetésében szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, megbízható feladatvégrehajtás
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió
Gyál