www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 757844

Diósdi raktárba keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat.

Raktáros

Feladatok:
  • kisebb kozmetikai termékek matricázása,
  • csomagolása,
  • címkézése
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Bruttó 650 forintos fix órabér
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Diósd
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 8:00-16:30
Kapcsolat:
JELENTKEZÉS E-MAILBEN ÖNÉLETRAJZZAL: E-mail cím megjelenítése. Tárgyhoz be kell írni RAK-01