www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1306 napja lejárt

A világ 100 országában, 1000 irodában, több, mint 65 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, a tengeri, légi szállítmányozásban.

A Kühne + Nagel Kft Kecskeméten a Mercedes Benz Manufacturing Hungary  jármű és karosszériagyártó üzemének operatív logisztikai ellátását végzi.

E tevékenységünk további bővítéséhez keresünk kollégákat:

Raktáros munkatársakat

Feladatok:

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározás
  • Mobilterminálon történő könyvelés
  • Termelés kiszolgálás
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok

Elvárásaink: Targoncavezetői engedély – de amennyiben nem rendelkezik a szükséges targoncavezetői engedéllyel, és szeretne egy hosszú távú munkahelyet, akkor nálunk lehetősége van megszerezni a szükséges képesítést tanulmányi szerződés megkötése mellett!

Amit ajánlunk: érdekes, sokszínű feladatok, egy dinamikus és motivált csapatban.

Egy biztos munkahely, és barátságos munkahelyi légkör.

Ha szeretne egy nemzetközi logisztikai vállalatnál dolgozni, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Várjuk szeretettel, legyen részese Ön is sikereinknek!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő