www.cvonline.hu

Raktáros

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 742178

 A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Raktáros

Feladatok:

- Ki- és beszállítás kezelése,

- ki- és bejövő áruk adminisztrációja,

- áru átvétel, bevételezés,

- komissiózás,

- csomagolás,

- egyéb adminisztráció.

Elvárások:

- Targoncás jogosítvány

- Számítógép felhasználó szintű ismerete

- Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Alapbéren felül teljesítmény bónusz

- Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás

- Fejlődési lehetőség

- Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: