www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1295 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

Raktáros pozícióba

Elvárások:

- szakirányú műszaki, raktárosi, logisztikai végzettség

- 1-3 éves hasonló területen  szerzett szakmai tapasztalat

- MS Office felhasználói szintű ismerete

- pontos, precíz munkavégzés

- terhelhetőség

- több műszak vállalása

- targonca jogosítvány

Feladatok:

- készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése

- a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének, tisztaságának ellenőrzése

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel

- árubeérkeztetések kezelése SAP rendszerben

- leltárak elkészítése

Előny:

- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

- alapszintű német / angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- modern munkakörülmények

- hosszú távú stabil munkahely

- szakmai fejlődési lehetőség

- versenyképes bérezés

Pályázati anyagát a következő e-mail címre küldheti:

tel: 06 30 681 66 69

      06 52 501 876

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő