www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1826 napja lejárt

Nagy európai cégek részére háztartási készülékek gyártásával foglalkozó Kft.

Raktáros

Munkatársat keresünk

Elvárások:
•    érvényes targonca vezetői engedély
•    raktáros és anyagkönyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
•    felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek előnyt jelentenek
•    német nyelvtudás előny

Feladatok:
•    beérkezett szállítmányok mennyiségi átvétele, azonosítási és sérülési ellenőrzése
•    a termelés számára az alapanyagok időre történő elő- ill. összekészítése és könyvelése
•    termelés részére a segédanyagok kiadása és könyvelése
•    raktárrendszer kiépítése és kezelése
•    alapanyagok igény szerinti visszavételezése a termelésből és készletre vételezése
•    selejt anyagok átvétele a termelésből és kivezetése a készletből
•    induló szállítmányok összekészítése és csomagolása
•    FIFO szerinti anyagkezelés
•    leltárak előkészítése, végrehajtása

Jelentkezés:  szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel az alábbi email címen.

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő