www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon Lincos Kft
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

A Lincos Kft., garázsipari szerszámokkal és berendezésekkel foglalkozó cég

Raktáros munkatársat

keres

A Lincos Kft. garázsipari szerszámokkal, gépekkel és berendezésekkel foglalkozó piac egyik legmeghatározóbb szereplője, tevékenysége egész Európát lefedi.

Feladatok:

  • A beérkező áruk lerakodása, tételes átvétele, raktárba történő betárolása, elhelyezése
  • A megrendelt áruk komissiózása, összekészítése, csomagolása, cimkézése szállításra, árukiadás
  • Raktári bizonylatok / dokumentumok kezelése, árukészlet leltározása
  • Anyagmozgatás (targonca, raklapemelő)
  • A raktár területének rendben tartása
  • Járműrakodás, esetenkénti árukiszállítás
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása

 Elvárások:

  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Raktározási ismeretek / munkában szerzett tapasztalat
  • B. kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Változások és fejlesztések követése, alkalmazása
  • Önálló munkavégzés képessége, kiváló problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás

 Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete
  • Garázsipari szerszámok és berendezések ismerete
  • Érvényes targoncavezetői engedély, targoncavezetői gyakorlat

 Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes munkabér (teljes munkaidőre bejelentésre kerül)
  • Vidékről történő bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség, oktatásokon való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a  lenti címen lehet. Bruttó bérigényt kérünk megadni.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű