www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkban található hűtöttraktárba

RAKTÁROS

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve, bizonylatolás
  • Komissiózás (Raktárban található áruk összeválogatása a megrendelő igényei szerint)
  • HACCP rendszer pontos szabályok szerinti kezelése

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskola, előny a középiskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása (Szada vonzáskörzetéből)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha felkeltettük érdeklődését, jelentkezését önéletrajzának elküldésével várjuk!

Helyek Szada
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű