www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 5 napja lejárt

WAREMA PT Hungary Kft.

Raktáros

Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cég, raktáros munkatársat keres szigethalmi rakátárba

Feladatok:

  • Be- és kimenő autók szakszerű rakodása az előírásoknak megfelelően.
  • Bejövő áru mennyiségi és minőségi áruátvéte, eltárolása.
  • Késztermék bevételezése, az előírásnak megfelelő információk pontos megadásával.

Elvárások:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat (valamennyi típusú targoncán)
  • Targoncavezető engedély
  • Terhelhetőség, rugalmasság, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes alapbér, plusz béren kívüli juttatás
  • Egyműszakos, munkarend

Munkavégzés helye: SZIGETSZENTMIKLÓS (ÁTI-SZIGET Ipari Park, Mű utca) vagy GYÁL (Bánki Donát Ipartelep)

Helyek Szigetszentmiklós
Gyál
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű