www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon XIV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Ipari elektronikai vállalkozás keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS, ANYAGBESZERZŐ

Feladatok:

  • raktárkezelés: beérkező alkatrészek, anyagok ellenőrzése, nyilvántartásba vétele
  • raktárkészlet figyelése, gyártás előkészítése
  • alkatrészbeszerzés bonyolítása

Elvárások:

  • elektronikai-alkatrész ismeret!!!
  • hasonló munkakörben szerzett többéves szakmai gyakorlat
  • precizitás, szorgalom
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. ker.

Egyműszakos munkarend

Jelentkezés: csak azok jelentkezését várjuk, akik a fenti feltételeknek teljes mértékben megfelelnek!

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Raktáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű