www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon Pannon Csapágy Kft.
  • Location_icon Törökbálint, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Az ipari karbantartás területén vezető pozíciójú kereskedelmi cég

Raktáros

munkakörbe munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • áruátvétel és áruérkeztetés
  • komissziózás, árukiadás
  • kiszállítással kapcsolatos folyamatok működtetése, dokumentációkezelés
  • megfelelő anyagellátás biztosítása
  • árukészlet felügyelete, folyamatos ellenőrzése
  • kapcsolattartás kollégákkal, vevőkkel, szállítókkal
  • a raktározás folyamatainak pontos betartatása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • kitűnő számolási készség, pontosság, részletekre való figyelés képessége
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó készség
  • dinamizmus, nagy munkabírás
  • csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • főállású munkaviszony
  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • modern munkakörnyezet

Előnyök:

  • 1-2 éves kereskedelmi cégnél logisztikai területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

A jelentkezés módja:

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű