www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon T-Takács Kft
  • Location_icon X. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

Budapesti nagykereskedelmi cég

Raktáros

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil, hosszú távú munkahely
  • Korrekt munkabér, cafetéria
  • Fejlődési lehetőség

Főbb feladatok:

  • A raktárba érkező termékek tételes átvétele
  • Megrendelések pontos, precíz összeállítása megrendelések alapján
  • Tételes árukiadás
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Vevőkiszolgálásban való részvétel
  • Esetenkénti árukiszállítás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, tanácsadás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Érvényes B típusú gépkocsivezetői engedély
  • Műszaki érzék

Előny:

  • Raktározásban és/vagy értékesítésben szerzett min. 2 éves tapasztalat

Amennyiben érdeklődik meghirdetett pozíciónk iránt, akkor küldje el részletes szakmai önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:+36 30 429 3261

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű