www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon Hyva Hungária Kft.
  • Location_icon Biatorbágy, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

HYVA Hungária Kft.

A nemzetközi hátterű teherautó-hidraulika kereskedelemmel- és szervizzel foglalkozó, piacvezető Hyva Hungária Kft.(Link megjelenítése), mely hazánkban és a környező dél-szláv országokban is képviseli a HYVA márkát, partnerei magasabb szintű kiszolgálása érdekében új tehergépjárműre szerelhető hidraulika rendszerek és csavarkompresszorok kiépítéséhez és javításához használt alkatrészek raktárába keres

Raktáros

munkatársat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • áru-összekészítés
  • áruátvétel
  • készletellenőrzés, leltározás
  • anyagmozgatás raktáron belül
  • raktári rend folyamatos fenntartása
  • raktárosi teendők ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • targonca-vezetői engedély
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet
  • erkölcsi bizonyítvány
  • pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • józan életvitel

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben szerzett többéves szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magas színvonalú, stabil munkahely és fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos szakmai továbbképzés bel- és külföldön
  • Kiemelt bérezés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2051, BIATORBÁGY PAUL HARTMANN utca 6.
Helyek Biatorbágy
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű