www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés tegnap lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari partnerünk keres munkavállalókat

Raktáros

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • áru fogadása, kiszállítása
  • teherautó rakodása
  • gépek ellátása alapanyaggal
  • leltározás
  • hulladékkezelés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • OKJ targoncavezető szakképesítés (új típusú)
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • háromműszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • bérezés megegyezés alapján
  • cafetéria juttatás
  • műszakokhoz igazodó ingyenes céges buszjárat
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/510-0670-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014