www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • Company_icon Elanders Hungary kft.
  • Location_icon Zalalövő, Zala
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Elanders Hungary Kft.
stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező
nyomdaipari cég
kettő, -és három műszakos munkarendbe

RAKTÁROS

munkatársat keres ZALALÖVŐI gyáregységébe.

Amit kínálunk:

  • Min. nettó 18.000 Ft cafeteria
  • 60% műszakpótlék 18-06 óra között
  • 100% túlóralapon felül szombati túlóráért +100%, vasárnapi túlóráért +150%
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Cég hatékonyságát növelő ötleteket pénzzel jutalmazzuk
  • Céges buszjárat
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel,
  • Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (elektromos vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targonca),
  • 1-2 éves raktárosként szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Feladatok:

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása,
  • Gépjárművek rakodása,
  • Áru előkészítés,
  • Bejövő nyomtatványok kezelése, Leltározásban való részvétel, Göngyölegkezelés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címen, vagy postai úton: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címre.

Helyek Zalalövő
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű