www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 6 napja lejárt

INTERFOOD-EUROPA KFT

Édesipari termelő üzemünkbe

Raktáros

INTERFOOD-EUROPA Kft. Budapest 15. kerületében található, dinamikusan fejlődő élelmiszeripari vállalkozás. Ha valaki rátekint cégünk logójára, átfogó képet kap rólunk: „Kézzel készítjük, szívből ajánljuk! Ezzel a filozófiával készülnek cukrászati termékeink, kombinálva a hagyományt és a minőséget. Dolgozóink létszámát folyamatosan bővítjük, ezért RAKTÁROSIpozícióba várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • HACCP, IFS rendszerű áruátvétel, dokumentációvezetés
  • raktári rend fenntartása, dokumentált árukiadás
  • áruszállító jármű fel- és lepakolása

Főbb elvárások:

  • 1-3 éves raktári tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány, és gyakorlat
  • Jó fizikum, határozott fellépés
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • C- kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • teljes körű oktatás, betanítás és munkaruha biztosítása a belépés napján
  • kellemes, és dinamikus munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:
1158 Budapest, Késmárk u. 12.

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezéséket fényképes önéletrajzzal várjuk, amelyben legyen kedves feltüntetni havi fizetési igényét is.

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű