www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 6 napja lejárt

HAZAI HÚS MESTER KFT.

Dinamikusan fejlődő húsipari cégünk 8 órában

Raktáros

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Bejövő áru kezelése/áruk átvétele, ellenőrzése
  • A komissió lista alapján az áruk precíz összekészítése majd az elkészült áruk átadása a fuvarozó számára
  • Göngyölegek nyomon követése
  • Visszáruk kezelése
  • A raktározáshoz tartozó dokumentációk kezelése (összekészítő lista, szállítólevél, EKAER)
  • Targoncával kamionra vagy kamionról történő rakodás
  • Késztermék leltározás
  • A raktári rend fenntartásának biztosítása, a raktári helyiségek tisztántartása
  • Fuvarozó céggel való kapcsolattartás

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Raktározás területén szerzett tapasztalat, árukomissiózási gyakorlat
  • Érvényes targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
  • Jól terhelhető, keresi a feladatokat és törekszik azok önálló megoldására
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Húsiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Hosszú távú, biztos munkahely, barátságos munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Igény esetén szállás

Munkavégzés helye: Martonvásár (Fejér megye)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Martonvásár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Szállításimunkás, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű