www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1196317

Hatvani lakosok számára ajánlunk raktáros munkalehetőséget Magyarország piacvezető autóipari cégéhez. Ingyenes buszjáratot biztosítunk a be- és hazajáráshoz. Mit szólna, ha mostantól a péntek is hétvége lenne? És ahhoz ha mindezért nettó 150.000-180.000 Ft-ot fizetnénk havonta? Ingyenes buszjárattal szállítanánk Budapestre Hatvanból?
Feladatok:

  • autóalkatrészek összekészítése megrendelések alapján

Elvárások:
  • jó állóképesség

Juttatások:
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Fix, tervezhető, 1 műszakos beosztás
  • 3 napos hétvége minden héten
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Állandó támogatás munkavállalóinknak

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Önéletrajzát küldje az alábbi E-mail cím megjelenítése címre, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot, vagy hívjon az alábbi telefonszámon bővebb tájékoztatásért: 0670-197-5290

Munkavégzés helye:
  • VIII. kerület