www.cvonline.hu

Raktáros

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Fény, színpad, vizuál- és vezérléstechnikával foglalkozó 11. kerületi partnerünk számára keresünk

Raktáros

munkatársat.

Feladat:

  • áruk összekészítése, becsomagolása
  • áruk kiadása, visszavételezése
  • raktári rend folyamatos fenntartása
  • készletellenőrzés
  • leltározás
  • árumozgások adminisztrálása ügyviteli rendszerben

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • jó fizikai erőnlét
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatás
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű