www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Apex Kft. keres munkatársakat Veresegyházra

több műszakos munkarendben

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok:

  • A beérkező alapanyagok átvétele
  • Betárolása, raktáron belüli áttárolása
  • A felhasználók felé történő kiadása illetve visszavétele
  • Valamint leltározás elvégzése

Elvárások:

  • Számítógép kezelés
  • Előny targoncajogosítvány (állásos/vezetőüléses/gyalogos)
  • Előny a gyári (termelési) raktárosi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Túlórázási lehetőség
  • Teljes bejelentés
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • Orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet a lenti e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Veresegyház
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű