www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1175061

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártósorok közötti anyagmozgatás
  • Félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között
  • Komissiózás
  • Árukezelés, anyagmozgás nyomon követése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése
  • Négyműszakos munkarend vállalása
  • Könnyűgépkezelő vagy targoncavezető OKJ bizonyítvány és vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

Juttatások:
  • Akár havi bruttó 200 000 Ft-os munkabér
  • Stabil vállalati háttér
  • Egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria) és szociális biztonság
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 20 településről

Előnyök:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon vagy személyesen a kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Cegléd