www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1159170

Budapest környékén laksz? Könnyen megközelíthető gyárunkba Téged keresünk! Csatlakozz raktári csapatunkhoz a 8. kerületben, Magyarország egyik piacvezető autó alkatrészeket forgalmazó és értékesítő vállalatához. Levizsgáztál a suliban, kezdődik a munka világa? Raktárosként képzeled el az első vagy akár a következő pozíciódat? Motivál az előrelépési lehetőség? Szeretnél egy fiatalos csapathoz tartozni? Megbízható céghátteret? Barátaiddal együtt dolgozni? Esetleg logisztikát tanulsz? Szüleid már nem támogatnak anyagilag? Népligetbe jár be a buszod? Keletibe a vonatod? Ezek bármelyikébe tartozol, kiváló lehetőséget tudunk kínálni a számodra. Keress fel bátran, itt a segítség, hogy közösen megtaláljuk az új biztos munkalehetőséget számodra!
Feladatok:

  • megrendelések összekészítése elektronikus lista alapján
  • termékek minőségellenőrzése
  • jó légkör fenntartása

Elvárások:
  • legyen legalább 8 általános iskolád
  • pontosan és precízen dolgozz
  • jó állóképességed
  • vállalható számodra a 2 nappalos váltott műszak

Juttatások:
  • stabil vállalati háttér
  • 8 órás bejelentés
  • szabad hétvégék
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • fix alapbér
  • teljesítménybérezés (csak rajtad múlik mennyi pénzt teszel zsebre)
  • utazási támogatás

Előnyök:
  • jó állóképességed van
  • precízen dolgozol

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Ha felkeltette az érdeklődésedet az állás akkor küld el magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével. Ha bármilyen kérdés eszedbe jut, fordulj bizalommal a Toborzó Ninjához facebookon (Toborzó Ninja FB oldalon) vagy a 06701975290- es telefonszámon.