www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1156601

Partnercégünk részére keresünk, szegedi munkavégzéssel munkatársat.
Feladatok:

  • Megrendelések összekészítése és ellnőrzése
  • Anyagmozgatás a raktár területén belül
  • Ládák megfelelő sorrendbe rendezése kiszállításhoz
  • Leltár készítése
  • Göngyöleg kezelése

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Délelőtti munkavégzés
  • Terhelhetőség

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Heti kifizetés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérjük a hirdetésben szereplő e-mail címre vagy a "jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes, részletes, szakmai önéletrajzát. E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szeged