www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1156253

Olyan munkahelyet keresel, ahol van előre lépési lehetőség? Tanulni és fejlődni szeretnél, de a munkahelyeden gátolnak ebben? Vannak informatikai ismereteid, de hiányos a nyelvtudásod? Ha igennel válaszoltál legalább egy kérdésre, nálunk megtalálod a megoldást! Kábelgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Raktár napi munkájának elősegítése
  • Alapanyagok komissiózása és visszavételezése a termelési területekről
  • Raktározás magas raktárban, az előírások betartása mellett
  • A raktári bevételezési és a raktárból történő kiadások könyvelése

Elvárások:
  • Emelőgép-kezelői bizonyítvány (gáz és elektromos üzemű targonca) megléte előny
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés

Juttatások:
  • Megbízható, stabil háttérrel rendelkező munkahely
  • Széles körű juttatási csomag
  • Családias vállalati légkör, céges rendezvények
  • Céges buszok Nagykőrös, Tiszakécske, Izsák, Lakitelek, Lajosmizse, Kiskunfélegyháza irányából

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon vagy személyesen a kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét