www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1155886

Miskolci partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Leadott rendelések összekészítése és ellenőrzése, komissiózás
  • A ládák megfelelő sorrendbe rendezése a kiszállításhoz
  • Árumozgatás és leltározás
  • Göngyöleg kezelése

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Igényes, biztonságos és modern munkakörnyezet
  • Jó csapat
  • Alapbéren felül műszakpótlék és utazási költség térítés

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, további információ: 70/665-5850

Munkavégzés helye:
  • Miskolc