www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 173 napja lejárt

Fevita Hungary Zrt

Zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásban piacvezető, magyar tulajdonú cég

keres munkatársat

Raktáros

munkakörbe

munkaidőkeretben történő 3 műszakos munkavégzésre.

Feladata:

  • A hűtőraktárba be- és kitárolásra kerülő termékek kezelésének irányítása
  • A raktározott anyagok nyilvántartása és a gyártásba kiadott anyagok adatainak rögzítése
  • A raktározási folyamatok dokumentálása a vonatkozó minőségügyi valamint vállalat-
    irányítási rendszer követelményei szerint
  • A targoncavezetők munkájának irányítása
  • A raktárak fizikai rendjének, tisztaságának megtartása
  • Az évi leltározás előkészítése és pontos, számszerű felvétele

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi vizsgával
  • Számítógép felhasználói szintű ismeretek
  • Megbízhatóság, igényes munkavégzés, önállóság
  • Élelmiszerüzemi higiéniai és minőségügyi követelményeknek való megfelelés

Előny:

  • Raktáros munkakörben, termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és ösztönző juttatási csomagok
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • Kiváló csapat, jó munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, vagy a 8000 Székesfehérvár, Raktár út 1. számon a HR osztály részére.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás, Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő