www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 198 napja lejárt

A Gumi-Profi Team Kft. gumiabroncs- és autószerviz hálózata III. kerületi telephelyére

RAKTÁROST

keres.

Főbb feladatok:

  • tárolt kerekek nyilvántartása, kezelése
  • szerelőműhely kiszolgálása
  • esetenként részvétel a műhely munkájában
  • raktár tisztántartása

Elvárások:

  • raktáros tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • minimális, felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • gumiszerelésben jártasság
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • biztos, stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • színvonalas munkakörülmények

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Csillaghegyi út

Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hogy a felsorolt követelményeknek megfelel, juttassa el fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát „raktáros” pozíció feltüntetésével!