www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1106957

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártósorok közötti anyagmozgatás
  • Félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése
  • Négyműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Akár havi bruttó 200 000 Ft-os munkabér
  • Stabil vállalati háttér
  • Egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria) és szociális biztonság
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 20 településről

Előnyök:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Könnyűgépkezelő vagy targoncavezető OKJ bizonyítvány és vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a [e-mail] e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Cegléd