www.cvonline.hu

Raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

A „FARMMIX” Kft. növényvédő szerek és műtrágyák kis és nagykereskedelmével és csomagolásával foglalkozik. Társaságunk a magyarországi piacon jelen lévő multinacionális cégek illetve számos európai megrendelő részére csomagol növényvédő szert és műtrágyát.

Dinamikusan fejlődő szamosszegi csomagoló üzemünkbe (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) keresünk

1 fő RAKTÁROS

kollégát.

Feladatok:

  • A beérkező áru raktározása, kiadása,
  • A szállítólevelek dokumentálása;
  • A beérkező és a kiszállítandó áru precíz átvizsgálása, mennyiségi ellenőrzése,
  • Leltárokban való közreműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Önálló, hatékony munkavégzés

Előnyt jelent a raktározási gyakorlat, méregraktár kezelőképesítés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Szamosszeg

Weboldal: www.farmmix.hu

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Szamosszeg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg