www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Salesianer Miettex Magyarországi Kft.
Cégünk Közép-Kelet-Európában üzletágának vezető vállalata. Bértextília-szolgáltatásunkat Magyarországon is több mint negyed évszázada a piac egyik vezető szereplőjeként kínáljuk.
Budapesti üzemünk csapatába

RAKTÁROS

hölgy vagy úr munkatársat keresünk egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Textíliák és kereskedelmi áruk kezelése és raktározása
  • Komissziók komplett összekészítése
  • Textíliákra emblémák, jelölések felvarrása
  • Belső leltár
  • Visszahozott szállítási dokumentumok és áruk ellenőrzése
  • Komissziók beosztása túrákra
  • Raktár takarítása
  • Beérkező áruk ellenőrzése
  • Szállítási határidők figyelése
  • Számítógépes megrendelések feldolgozása ill. komisszionálása

Elvárásaink:

  • Raktári tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség
  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre „raktáros” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő