www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Raktáros

munkatársakat keresünk
Hollandia egyik legnagyobb logisztikai vállalatához, a Broekman Logistics csapatába!

Dolgozz velünk az ünnepi időszakban, és keresd meg mindössze egy hónap alatt félévi itthoni fizetésedet!

Pozíció referencianeve: RAKTÁROS

Amiben számítunk Rád:

  • általános raktárosi feladatok ellátása
  • árumozgatás elektromos kézibékával (EPT)
  • áru-összekészítés megrendelés alapján
  • csomagolás, címkézés, áruválogatás
  • kamionok le – és felpakolása
  • munkaterület tisztán tartása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • azonnal munkába tudsz állni
  • ünnepi pótlékért & garantált, magasan fizetett túlórákért cserébe szívesen dolgozol mostantól legalább január második hetéig
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • több ügyfelünknél is bevethető vagy
  • van némi raktáros tapasztalatod
  • feltalálod magad nemzetközi környezetben
  • előny, ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

  • Heti 40 óra munkalehetőség biztosítása
  • Fizetett túlórák
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • EPT, targoncavezető tréningek
  • ÓRABÉR:
  • 9,38 € / órától + műszakpótlék+ 8% vakációpénz
  • 150-200%-os hétvégi & ünnepi órabér-pótlék
  • Egyszeri €70 utazástámogatási bónusz
  • Friendship-bónusz, egy heti szállás-jóváírással

Egyedülálló, teljes körű asszisztenciát biztosítunk:
tájékoztatás – kiutazás – szállás –
ingyenes munkába járás
egészségügyi biztosítás
személyre szabott aftercare

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!
Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a lenti e-mail címen!

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol