www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 164 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni? Akkor nálunk a helyed!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

a pécsi és budapesti (IX.ker) telephelyeire

Raktáros

munkakörbe keres munkatársakat

FELADATOK:

  • Áruk ki- és betárolása
  • Anyagmozgatás
  • A raktármozgással kapcsolatos kísérőlapok vezetése

ELVÁRÁSOK:

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó felszerelt raktárak: anyagmozgató- , csomagoló eszközök biztosítása
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér, fiatalos csapat

 ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZ ALÁBBI TELEPHELYEINKEN:

  • Pécs 1 fő
  • Budapest  1 fő

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció és a telephely
megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a
végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát a
lenti címre.

Helyek Budapest
Pécs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő