www.cvonline.hu

Raktáros

  • Frissítve 31 napja

Pénztárgépek, vonalkódolvasók értékesítésével foglalkozó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk

Raktáros
munkatársat határozatlan idejű munkavégzéssel Budapestre.

Feladatok:
  • Raktározási és készletgazdálkodási feladatok elvégzése, áru rakodása targoncával és kézi anyagmozgatással
  • Bevételezés, árukiadás
  • Éves leltár előkészítése
  • Raktári folyamatok pontos adminisztrációja
  • Riportok készítése

Elvárások:
  • Műszaki középfokú végzettség, érettségi
  • Minimum 3 éves raktárosi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek/ HW ismeret, SAP ismeret előny
  • Targoncavezetői jogosítvány, valamint B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Udvarias kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás előny
Juttatások:
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület
  • A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország,Budapest
Kategória Egyéb
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest