www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1095567

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Beérkező nyersanyag, göngyöleg pontos mennyiségi és minőségi átvétele
  • A nyersanyagok, alapanyagok integrált vállalatirányítási rendszerben történő bevételezése és kiadása
  • Átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve
  • Napi, havi nyersanyagleltárok elvégzése
  • Raktározási tevékenységben aktív részvétel
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel, műszakvezetőkkel, az üzem dolgozóival és a társterületekkel

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office: Excel, Word, Outlook)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, megbízhatóság, pontosság

Juttatások:
  • Fix bruttó órabér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Érvényes, OKJ bizonyítvánnyal ellátott targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű és vezetőüléses)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest