www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094953

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása
  • Rakodás, komissiózás, csomagolás, RF szkenner használata
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Targoncás munkakör esetén: új típusú gépkezelői engedély
  • Megbízhatóság, pontosság

Juttatások:
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és számos vidéki településről (Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaidő: 2 műszak Hétfő – Péntek, heti váltásban (6:00 – 14:30,14:30 – 23:00)

Előnyök:
  • Raktári tapasztalat

  • Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Egyéb információk:
H-P 2 műszakos munkarendben heti váltással (6:00-14:30, 14:30-23:00)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest