www.cvonline.hu

Raktáros

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Raktáros

munkakörbe keresünk munkatársat győri gyárunkba

Főbb feladatok:

  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása, termelésnek történő átadása
  • A beszállított áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Targonca használat
  • Raktáron belül, tárhelyek közötti árumozgatás
  • Rakományképzés, termékek összekészítése, csomagolás, címkézés, áruátadás a fuvarozók részére
  • Leltározásban való aktív részvétel

Elvárások:

  • 3312, 3313 és 3324 típusú könnyűgépkezelői jogosítvány (Mindhárom típus szükséges a munkakör betöltéséhez)
  • Raktározásban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Megbízhatóság

Előny:

  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Logisztikai képesítés
  • Word, Excel felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát Kónya Rita HR Generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr