www.cvonline.hu

Raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

 Az alábbi pozíciókba keresünk új munkatársakat Nyírbátori munkavégzéshez:

 Raktáros

Feladatok:

  • beérkező alapanyagok átvétele, kezelése,
  • kamionok fel – és lerakodása,
  • anyagok, termékek belső mozgatása,
  • a raktár tisztán tartása,
  • leltározás.

Amit elvárunk:

  • középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • emelőgépkezelői / könnyűgépkezelői végzettség,
  • több műszakos munkarend vállalása),
  • hétvégi túlórák vállalása,
  • felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség.

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely,
  • munkába járás céges buszjárattal több településről,
  • széleskörű juttatási rendszer (Cafeteria, bónusz, étkezési támogatás),
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Jelentkezzen a világ 23. leginnovatívabb vállalatához! Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Világszerte jelen vagyunk, és több mint 10000 alkalmazottunk van, jelenleg a nyírbátori gyárban több, mint 1100 kollégánk dolgozik.

Amennyiben a meghirdetett pozíciók valamelyike felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el a jelentkezését a "Jelentkezés" gombon linken elérhető online adatbázisunkba. Bővebb információért keresse fel Link megjelenítése weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen.

Munkavégzés helye 4300 Nyírbátor, Coloplast u.2.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyírbátor