www.cvonline.hu

Raktáros

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1087578

Raktáros

Szeretne Budapesten 1 műszakban dolgozni? Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Raktáros

Feladatok:

- árumozgatás, betárolás
- anyagok összekészítése és kiadása gyártásra
- raktári árukészlet leltározása

Elvárások:

- új típusú 3324-es targoncavezetői engedély
- raktározási, logisztikai területen szerzett tapasztalat, végzettség
- alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- 1 műszakot
- korrekt bérezést
- cafeteriát
- prémium

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján