www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Budapest, X. kerületi telephellyel rendelkező részvénytársaság munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe

Elvárások:

  • Raktározási és leltározási gyakorlat
  • Áruátvételi gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • Készletkönyvelési gyakorlat
  • Terhelhetőség

Navision program ismerete előnyt jelent.
Amit nyújtunk: versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások.
Jelentkezni lehet az alább megadott e-mail címen, önéletrajz beküldésével, melyben a bérigényt kérjük feltüntetni!
Mobil: +36/30-515-2830

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő