www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 259 napja lejárt

BIOMARK Kft.

munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja RAKTÁROS munkatársakat keres.

Feladatok:

  • átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve, bizonylatolás
  • komissiózás (raktárban található áruk összeválogatása a megrendelő igényei szerint)

Elvárásaink:

  • befejezett általános iskola, előny a középiskolai végzettség
  • büntetlen előélet

Előny:

  • targonca vezetői jogosítvány megléte
  • hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tejtermékek és húskészítmények áruismerete

Munkaidő:

H-P: 4.30 – 13.00
Szo: 4.30 – 11.00

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal - a megpályázott pozíció és nettó fizetési igény megadásával várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő