www.cvonline.hu
Raktáros
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.31.
Hirdetés azonosító: 1085340
lejárt

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk munkatársat Makói munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Termékek be- és kitárolása, belső árumozgatás, a termékek tárolása a raktárban
  • Késztermékek és alapanyagok be-, és kicsomagolása, megrendelések feldolgozása, címkézése
  • Hulladék kezelés, újrahasznosító konténerek tisztítása
  • Leltárban/leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Fizikai terhelhetőség

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Cafeteria az első ledolgozott hónaptól
  • Munkavégzés helye: Makó
  • Ingyenes céges buszjárat biztosított a műszakban dolgozó munkatársak részére az alábbi útvonalakon:
    Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Makó
    Hódmezővásárhely-Földeák-Makó

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.