www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 145 napja lejárt

Biatorbágyi ( Premier Outlets közelében ) székhelyű csomagolóanyag forgalmazó cég

Raktáros

munkatársat keres.

Bemutatkozás:

  • Cégünk logisztikai csomagolóanyagok forgalmazásával foglalkozik

Feladatok:

  • Áruátvétel, kiadás, árumozgatás, komissiózás, adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Előny:

  • Targonca vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények

Kérjük, jelentkezését küldje el az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Helyek Budapest
Biatorbágy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő