www.cvonline.hu
Raktáros
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1084761
lejárt

Magyarország egyik piacvezető félvezetőgyártó partnerünk megbízásából, ceglédi telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • gyártósorok közötti anyagmozgatás (alapanyag és félkész termék mozgatás)
  • félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között
  • anyagmozgatás kézzel és békával, valamint vezetőüléses targoncával
  • a raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • raktári rend fenntartásának biztosítása

Elvárások:

  • vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány és OKJ targoncavezető/ könnyűgépkezelő bizonyítvány
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő alapbér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • modern, stabil vállalti háttér
  • alapbéren felüli juttatások: emelt műszakpótlék, minőségi bónusz, cafetéria!
  • ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Törtel, Tószeg, Tiszajenő, Tiszavárkony, Jászkarajenő, Kőröstetétlen, Újlengyel, Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Albertirsa, Ceglédbercel, Nagykőrös, Abony, Tiszaföldvár, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szolnok-Szandaszőlős

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.