www.cvonline.hu

Raktáros

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1083332

Raktáros

Plattenbergi partnercégünk részére keresünk raktárosokat

Feladatok:

- álltalános raktározási feladatok ellátása (számítógéppel)
- komissiózás (scannerrel), csomagolás
- homlokvillás és oldalvillás targoncával feladatok ellátása

Elvárások:

- raktározásban, logosztikában szerzett tapasztalat
- komissiózásban szerzett tapasztalat
- targoncás jogosítvány és tapasztalat
- alapfokú német nyelvtudás
- jogosítvány
- 3 műszak és hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

- min. br. 1300 EUR /hó
- Szabadságra, Karácsonyra külön támogatás
- 25% éjszakai pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100% ünnepnapra járó pótlék
- ingyenes munkaruha

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján