www.cvonline.hu

Raktáros

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1082574

Budapesti logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Be- és kitárolásban való aktív részvétel
  • Áru összekészítés, göngyöleg kezelés
  • Kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Termékek targoncával történő mozgatása
  • Leltár előkészítése és a leltárban való részvéte

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a megadott e-mail címre