www.cvonline.hu
Raktáros
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1076759
lejárt

Nemzetközi hátterű partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

Feladatai:

  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • áru átvétele, átadása a fuvarozó cégnek
  • a vállalatirányítási rendszerbe az anyagmozgások könyvelésének elvégzése
  • teherautó fel- és lerakodása (kézzel és targoncával)
  • csomagolás, az áruk, anyagok és félkész termékek szállításra való előkészítése
  • havi, éves leltárokon való aktív közreműködés

Elvárások:

  • német nyelvtudás (alap kommunikációs szint)
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • önállóság

Amit nyújtunk:

  • egy műszakos munkarend
  • kiemelt bérezés
  • jutalom és teljesítmény bónusz
  • étkezési jegy

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.