www.cvonline.hu

Raktáros

    A Caterpillar Magyarország gödöllői telephelyére

Raktáros

   munkatársat keres.

Feladatok:

  • Két műszakos munkavégzés (6:00 – 14:00.; 14:00 – 22:00)
  • Szállítmányok átvétele, ellenőrzése
  • Alkatrészek polcra pakolása, rögzítése a számítógépes rendszerben
  • Termelési igény alapján kigyűjtési lista készítése a kittelő program segítségével
  • Termelés számára alkatrész kittek összeállítása
  • Raklapok mozgatása, pakolási feladatok
  • Ellenőrzési, leltározási feladatok
  • Üzem területén alapanyagok, alkatrészek, részegységek és késztermékek fel – és lerakodása
  • Rakodási dokumentumok vezetése

Elvárások:

  • Emelőgép-kezelő jogosítvány (emelőgép-kezelő vagy emelőgép-kezelő kivéve targonca)
  • Számítógépes ismeretek a mindennapi munka alapfeltétele (excel, word)
  • Targoncavezető engedély (OKJ bizonyítvány vagy emelőgépkezelő végzettség + targoncajogosítvány)
  • Könnyű vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan munkaszerződés
  • Biztonságos munkafeltételek
  • Hosszútávú munka
  • Munkábajárás támogatása

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Régió Budapest, Gödöllő