www.cvonline.hu

Raktáros

Budapest, X. kerületi telephellyel rendelkező részvénytársaság munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe

Elvárások:

  • Raktározási és leltározási gyakorlat
  • Áruátvételi gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Készletkönyvelési gyakorlat
  • Terhelhetőség

Jelentkezni lehet az alább megadott e-mail címen, önéletrajz beküldésével, melyben a bérigényt kérjük feltüntetni.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest