www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 190 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
a veszprémi telephelyére

Raktáros

munkakörbe keres munkatársakat

FELADATOK:

  • Áruk ki- és betárolása
  • Anyagmozgatás
  • A raktármozgással kapcsolatos kísérőlapok vezetése

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó felszerelt raktárak: anyagmozgató- , csomagoló eszközök biztosítása
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria csomag, bőséges választékkal
  • Stabil vállalati háttér, fiatalos csapat

Álláslehetőség az alábbi telephelyeinken:

  • Veszprém

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció és a telephely megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő